fbpx

Обирати свіже і смачне м’ясо треба лише у досвідченого виробника

Головна Сторінка » Обирати свіже і смачне м’ясо треба лише у досвідченого виробника

Жодне святкування не обходиться без багатого столу. А запорукою ситості гостей стають страви із м’яса. Як і звичайна тарілка з тонко нарізаними м’ясними виробами, так і запечене чи смажене м’ясо – це те, що потрібно для кожного застілля.

Стає очевидно, що продукція має бути свіжою, смачною та натуральною. Сьогодні м’ясо пропонують купити ледь не на кожному кроці. Це один з найбільш популярних та необхідних для людини продуктів. Та далеко не всі можуть похвалитись якістю. Тому м’ясні магазини треба обирати від підприємства з багаторічним досвідом, яке зарекомендувало себе на ринку і серед покупців.

Вертикально інтегрований агрохолдинг “Укрпромпостач-95” працює 26 років. За цей час фахівці завдяки зусиллям відшліфували виробництво свіжого м’яса, якість якого ретельно перевіряють. Адже споживач для компанії – це головне. Тому підприємство і вважають елітним і не дарма. Компанія тримає позиції серед кращих у м’ясопереробній галузі України.

Очолює мережу фірмових м’ясних магазинів Прохоренко Олексій Олексійович. Продукти поставляють на прилавки кожного дня. Це правдиво доводить, що покупець завжди придбає свіже м’ясо. Також важливо, що воно не заморожене, а лише охолоджене. Адже заморожене м’ясо може розтанути, поки покупець несе його додому. Тоді його треба буде з’їсти одразу, адже вдруге заморожувати неприпустимо.

Компанія цілком і повністю контролює якість м’яса, тому що має власний свинокомплекс та самостійно виробляє корми. Тобто продукцію не закуповують через посередників, а виробляють власноруч від початкового етапу і аж до прилавка. Під час виробництва не використовують домішок, підсилювачів смаку та інших добавок, щоб продукт був повністю натуральним і корисним. Те, що природно виросло на полі йде в магазин у найкращому вигляді.

У м’ясних магазинах можна обрати, як сире м’ясо, так і готові копчені, напів копчені, запечені, сиров’ялені та інші вироби. Тут є все для будь-якого смаку чи події. Окрім всього, пропонують ще й широкий асортимент різних супутніх товарів, які обирають на спеціальному тендері. Також компанія успішно може постачати м’ясні вироби у ресторани, адже має досвід такої співпраці.

“Укрпромпостач-95” надійно подбає про те, щоб якісне та свіже м’ясо потрапило на стіл українців.