fbpx

Обираємо ефективний та економний обігрів житла

Головна Сторінка » Обираємо ефективний та економний обігрів житла

З настанням холодів гостро постає питання обігріву житла. Особливо актуальним стає пошук фінансово-вигідного варіанту. З усіх джерел тепла найефективнішим та найекономічнішим є тепловий насос. Він обігріває приміщення та забезпечує гаряче водопостачання. Порівняно з електронагрівачем та газовим котлом він споживає в кілька разів менше енергії, а тепла дає більше.

Переваги теплових насосів для дому

Економічність: у 4 рази ефективніше електричного котла та у 2 газового котла.
Безпека: усі процеси проходять у закритому компресорі, тому виключається ризик займання, як у електро- та газових котлах.
Довгий термін служби: при правильному використанні теплові насоси служать у середньому 25 років.

Як працює тепловий насос для дому?

Тепловий насос за допомогою лопастей вентилятора забирає повітря з вулиці. Повітря потрапляє до камери насоса, де знаходиться теплообмінник. У теплообміннику є холодоагент, який нагрівається та віддає тепло воді чи повітрю у приміщенні.

Види теплових насосів для дому

Насоси розрізняються за конструкцією це:

Моноблок
Спліт-система

Моноблок є єдиною конструкцією, яка встановлюється на зовнішній частині будівлі. Спліт-система складається із двох блоків: один також монтується зовні будівлі, другий всередині приміщення, яке буде обігріватися. Моноблок простіше встановити, але спліт-система надійніша: немає ризику, що теплообмінник замерзне та лусне.

Рекомендації щодо вибору теплового насосу

Обирайте найкращі теплові насоси, наприклад бренду Aquaviva. Їх переваги це:

Наявність спліт-системи.
Працюють на обігрів та на охолодження ви заощаджуєте на покупці кондиціонера.
Оснащені інверторною системою, яка забезпечує швидке нагрівання та максимально точну підтримку заданої температури.
Ви можете одночасно: нагрівати воду та опалювати приміщення; нагрівати воду та охолоджувати повітря в приміщенні.
Наявність цифрового контролера зі зручним інтерфейсом дозволяє легко управляти тепловим насосом, а вбудований Wi-Fi модуль дає можливість управляти пристроєм зі смартфона на відстані.

Незважаючи на високу вартість, теплові насоси окупаються вже в перші кілька років експлуатації. Встановіть цей пристрій та ви отримаєте найефективніший варіант обігріву з усіх наявних.