Одещина повертається до стабілізаційних відключень

Головна Сторінка » Одещина повертається до стабілізаційних відключень

Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію в енергосистемі Одещини. Одеса та область повертаються до графіків стабілізаційних відключень світла.

Половина електротранспорту 26 березня відновлює роботу, повідомляє пресцентр ДТЕК.

“У місті відновлює роботу 50% рухомого складу електротранспорту. Просимо розумно споживати електроенергію, щоб зменшити навантаження на мережу. Ремонтні роботи тривають”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни використовують нову тактику атак по Одесі

Енергетики Одещини та всієї країни роблять усе можливе, аби якнайшвидше подолати наслідки російських обстрілів, додали у ДТЕК.

25 березня окупанти вдарили по Одесі. Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив про пошкодження цивільної інфраструктури та вибиті вікна. Станом на 19:00 у понад 300 тис. абонентів в місті була відсутня електроенергія.

Повітряну тривогу в регіоні оголосили о 17:23. У Повітряних силах попередили про загрозу застосування балістичного озброєння. Після цього в місті пролунала серія вибухів.

Ворог зранку 25 березня продовжив удари по об’єктах енергетики. Півтори години тривала бойова робота. Перед заходом на удар дронів, ворог працював тактичною авіацією і випустив радіолокаційну ракету Х-31П. Її знищили у повітрі. На наступних заходах дронів з Чорного моря ворог концентрувався на об’єктах енергетики. По чотири дрони знищено в Одеській та Миколаївській областях.

На Одещині уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об’єкт та спричинили на ньому пожежу, через що було знеструмлено частину обласного центру та прилеглих населених пунктів.