fbpx

Оголосили підозру судді, яка сприяла створенню “судового органу” РФ на Харківщині

Головна Сторінка » Оголосили підозру судді, яка сприяла створенню “судового органу” РФ на Харківщині

Заочно повідомили про підозру голові Вовчанського районного суду Харківської області за держзраду.

Зрадниця сприяла створенню так званого “судового органу” РФ, а також схиляла до співпраці з російськими окупантами. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора в Telegram.

“За даними слідства, суддя вступила у змову з представниками РФ, які окупували Вовчанськ Чугуївського району, та сприяла в утворенні так званого судового органу РФ. За домовленістю з окупантами підозрювана провела загальні збори суддів та працівників апарату Вовчанського районного суду Харківської області, під час яких, використовуючи власний авторитет голови суду, схиляла присутніх співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль шокований проукраїнським настроєм кримчан і планує посилити репресії – ЗМІ

Також вона закликала обійняти посади суддів та працівників апарату в незаконному “судовому органі” РФ.

“Під час проведення зборів голова суду також підкреслила, що від представників окупаційної влади РФ можна буде отримати грошову допомогу в сумі 10 тисяч рублів за здійснення правосуддя в умовах війни. Крім того, підозрювана зазначила, що російські військові готові співпрацювати та надавати допомогу у функціонуванні “судового органу” РФ та не несуть жодної загрози”, – зазначили в Офісі.

На Полтавщині повідомили про підозру українцю, який приїхав на Сумщину воювати у складі ОРДО. Мешканцю Донецької області повідомили про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, участі у діяльності не передбаченого законом збройного формування, а також порушенні законів та звичаїв війни.