fbpx

Окупантів з Білорусі перевозять на Луганщину

Головна Сторінка » Окупантів з Білорусі перевозять на Луганщину

Після навчання у Білорусі російських військових перекидають на окуповану Луганщину.

27 лютого зі станції Полонка Брестської області відправився військовий ешелон на станцію Красна Могила у Луганській області, повідомляє Спільнота залізничників Білорусі.

“Потяг має прибути на станцію Гукове у Ростовській області РФ 3 березня, там має відбутися заміна локомотива на локомотив так званої ДНР. Від станції Красна Могила потяг рушить у бік окупованих Дебальцевого та Вуглегірська”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУР зробило заяву про ймовірне вторгнення з Білорусі

У складі ешелону є 50 вагонів. З них 10 пасажирських, на близько 500 осіб, три закритих вагони зі спорядженням і 37 вагонів-платформ з навантаженою технікою.

Також 27 лютого з Білорусі відправили ще два ешелони з російськими військами у бік окупованої частини Донецької та Луганської областей. Один з потягів рушив зі станції Лісна, ще один з Осиповичів.

До Білорусі прибули на так звані спільні навчання російські бомбардувальники Су-34.

Їх окупанти використовуватимуть до кінця цього місяця.

Навчання відбудуться з 16 січня до 1 лютого. За повідомленням міноборони Білорусі, головна їхня мета це підвищення оперативної сумісності під час спільного виконання навчально-бойових завдань. Для використання авіації залучать всі військові аеродроми та полігони Білорусі.

Generated by Feedzy