fbpx

Окупанти активізували пропаганду для дітей

Головна Сторінка » Окупанти активізували пропаганду для дітей

У багатьох школах Херсонської області російські окупанти запровадили обов’язкові так звані “кадетські класи”, починаючи з першого класу.

Там учнів зобов’язують носити уніформу та відвідувати додаткові заняття з “патріотичного” виховання, повідомляє Генштаб у зведенні.

“Через дефіцит вчителів на роботу приймають проросійських місцевих жителів без педагогічної освіти. Переважно їм понад 50 років. Для легалізації, відповідно до російського законодавства, їх автоматично зараховують на заочну форму навчання до профільних ВУЗів Російської Федерації”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ пішли в наступ біля Кремінної: оновили карти боїв в Україні

Посилили фільтраційні заходи на тимчасово захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей. У Піщанівку й Пойму Херсонської області прибули представники ФСБ. Обшукують помешкання, перевіряють телефони. Основну увагу окупанти приділяють людям, чиї родичі виїхали на неокуповану частину України.

На фронті на Луганщині російські окупанти намагались наступати у районі Білогорівки та Кремінної. Наступи росіяни проводять здебільшого вночі, намагаючись продавити оборону Збройних сил України.

У Кадіївці сталася “бавовна”, там на території заводу росіяни намагалися сховати фури з боєкомплетом. У ворога були спроби наступальних дій у Білогорівці та поблизу Кремінної. Зокрема, в районі Макіївки та Невського.

Раніше росіяни також намагалися прорвати нашу оборону біля Куземівки та Новоселівського на Сватівському напрямку.

Generated by Feedzy