fbpx

Окупанти атакують Азовсталь з неба і землі

Головна Сторінка » Окупанти атакують Азовсталь з неба і землі

Російські окупанти атакують Азовсталь з неба і землі.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

Загарбники атакують не тільки захисників в Азовсталі, але й їх сім’ї. Вчора окупанти оприлюднили в соціальних мережах особисті контакти наречених та дружин військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сотні вбитих бійців, тіла розкладаються – ситуація на Азовсталі катастрофічна

“Маріуполь. Азовсталь. Атаки з неба, землі та намагання просунутись по суші. Найважчій рівень нелюдяності та цинізму. Ми всі у невідплатному боргу у Захисників Маріуполя”, – написав Андрющенко.

Захисники Маріуполя, які майже від початку повномасштабної війни Росії проти України опинилися в оточенні, знищили близько 6 тис. російських окупантів та до 80 танків. На Маріуполь росіяни кинули близько 14 тис. військових.

Маріуполь у блокаді з 1 березня. Українські воїни перебувають на Азовсталі.

За дорученням президента України Володимира Зеленського проводяться переговори щодо евакуації воїнів. У першу чергу планують вивезти важкопоранених.

Ситуація на заблокованій Азовсталі критична. У воїнів майже закінчилася їжа, а пити вони змушені технічну воду. Поранені помирають від гангрени.

Росіяни по них випускають десятки ракет, здійснюють десятки авіанальотів і ведуть постійні мінометні обстріли. Під прикриттям обстрілів вони намагаються прорватися всередину заводу.