fbpx

Окупанти блокують роботу медзакладів. Цивільних до лікарів не пускають

Головна Сторінка » Окупанти блокують роботу медзакладів. Цивільних до лікарів не пускають

Росіяни на тимчасово окупованій території обмежують доступ місцевого населення до медичних закладів. До деяких лікарень взагалі не пускають.

Ворог використовує профільні відділення медзакладів, які не призначені для лікування поранених, виключно для забезпечення військовослужбовців окупаційних військ, повідомила в Telegram заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Цивільне населення не має змоги отримувати необхідну спеціалізовану медичну допомогу, а в окремих населених пунктах доступ місцевого населення до лікарень та пологових будинків взагалі заборонений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цивільним заборонено розповсюджувати новини з фронту Маляр

“У такий спосіб окупати намагаються закрити прогалини в медичному забезпеченні особового складу та розширити можливості військових шпиталів, розгорнутих на базі міських та районних лікарень”, – пояснила Маляр.

Медичні заклади на окупованій частині України дедалі більше переорієнтовують на лікування російських військових.

Вже перестали приймати цивільних пацієнтів у протитуберкульозному диспансері Каховки Херсонської області. Лікують лише окупантів. Для надання послуг залучають російських лікарів, яких системно привозять на тимчасово окуповані території України. Наприклад, нова група з 30 медиків прибула до Михайлівської багатопрофільної лікарні, що в Запорізькій області.

Generated by Feedzy