Окупанти хочуть створити “добровольчі батальйони” на захоплених територіях

Головна Сторінка » Окупанти хочуть створити “добровольчі батальйони” на захоплених територіях

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях хотіли загнати мешканців у так звані “добровольчі батальйони”.

Але їм це не вдалося, тому загарбники почали формувати “військкомати” і “приписні столи”, щоб зареєструвати чоловіків призовного віку. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Gazeta.ua.

За його словами, росіяни та місцеві зрадники спочатку почали створювати так звані “кишенькові батальйони”. Йдеться, зокрема, про “батальйон Судоплатова”, куди вже рік збирають добровольців по всій Росії. А також про “казачий батальйон”, командира якого в РФ викрили в приписуванні собі різних заслуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За тиждень знищено десятки російських угруповань: Федоров розповів про ситуацію на Запоріжжі

Створювали також “народноє ополчєніє”, яке Федоров назвав “гарматним м’ясом, яке кинуть в бій, як тільки справа дійде до деокупації”.

Але “добровольців” знайти не вдалося, тому окупанти придумали, як їх можна змусити вступити у незаконні формування. Загарбники привезли гауляйтера-воєнкома з тайги, який має організувати облік. Створили військово-облікові столи, щоб врахувати всіх чоловіків призовного віку.

“Ворог розуміє, що наші люди точно не стрілятимуть в своїх, тому зброю в руки не дає. Зате вже відомі випадки, коли людей захоплювали в полон і відправляли на передову копати окопи”, ‒ сказав Федоров.

Російські загарбники у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області підготували потужні фортифікаційні укріплення, зокрема й підземні. Навколо міста окупанти облаштували щонайменше три або чотири лінії оборони. Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він нагадав, що загарбники мали вдосталь часу, щоб підготуватись до наступу українських військ.