Окупанти хочуть задіяти у війні захоплений український військовий корабель

Головна Сторінка » Окупанти хочуть задіяти у війні захоплений український військовий корабель

Росіяни збираються задіяти у своєму флоті захоплений раніше український військовий корабель.

Окупанти намагаються відновити свій військово-морський потенціал на Чорному морі, повідомив у Telegram український військовий оглядач Костянтин Машовець.

“Командування Чорноморського флоту Російської Федерації з огляду на суттєві втрати кораблів розглядає можливість включення до свого бойового складу великого десантного корабля ВМС ЗСУ “Костянтин Ольшанський”, захопленого російськими військами у 2014 році. Принаймні, за певною інформацією, на ньому розпочалися відновлювальні роботи”, – сказано в повідомленні.

Машовець іронічно додав, що навряд чи ці роботи проводять, аби повернути судно законному власнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підбитий хуситами корабель Rubymar затонув у Червоному морі

Росіяни намагаються відновити свій військово-морський потенціал на Чорному морі.

“Для цього в доках ВАТ “Севастопольський морський завод” триває ремонт дизель-електричного підводного човна “Ростов-на-Дону”, великого десантного корабля “Мінськ”, а також розпочалися підготовчі роботи до докового ремонту ВДК “Оленьогірський гірник”, каже оглядач.

Водночас за оцінкою самих росіян, рівень ураження цих кораблів (можливо, за винятком “Гірника”) такий, що відновлення їхнього технічного стану неможливе навіть до кінця 2025 року.

Росія намагається передислокувати свої кораблі з Криму на базу в Новоросійськ.

Загарбники вже розуміють, що перебувати в акваторії Кримського півострова для них небезпечно. Про це розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.