Окупанти намагалися прорвати оборону ЗСУ: у Генштабі озвучили результат

Головна Сторінка » Окупанти намагалися прорвати оборону ЗСУ: у Генштабі озвучили результат

Сьогодні підрозділи сил оборони відбили 16 ворожих атак.

Загарбники зосереджують основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей, пише Генштаб у зведенні.

“На Куп’янському напрямку противник протягом доби вів безуспішні наступальні дії західніше Масютівки Харківської області та у напрямках Новоселівського і Стельмахівки Луганської області”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 470 окупантів та купа техніки: Генштаб повідомив про нові втрати Росії

Біли безуспішні наступальні дії ворога у районі Білогорівки на Лиманському напрямку. На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Оріхово-Василівка та Біла Гора.

На Авдіївському напрямку ворог не наступав. На Мар’їнському напрямку захисники відбили всі атаки противника в районі Мар’їнки.

Противник веде оборонні дії на Запорізькому та Херсонському напрямках.

За даними прокуратури, російські загарбники вивезли з України понад 19 тис. дітей з окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської і Харківської областей. Діти потрапляли і до Білорусі.

У травні Парламентська Асамблея НАТО визнала геноцидом злочини РФ проти України. Лідери 37 країн підтримали створення спеціального трибуналу.