Окупанти перетворили в руїни ще одне українське місто

Головна Сторінка » Окупанти перетворили в руїни ще одне українське місто

Окупанти у Мар’їнці не залишили жодного вцілілого будинку.

Місто повністю знищене. Супутникові знімки Мар’їнки поширилися у мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни провалили наступ на Бахмут США

У місті практично не залишилося незайманого снарядами місця.

Мар’їнка місто, яке межує із Донецьком. Останнім часом населений пункт піддавався потужним артилерійським та авіаударам. Внаслідок постійних обстрілом від міста практично нічого не залишилося, але лінія фронту, яка була відбудована з 2014 року в районі Мар’їнки, утримує російські війська від висування з боку Донецька далі на захід у бік Курахового.

Місто разом з Авдіївкою та Бахмутом входить до числа “гарячих” точок на фронті. Тут ЗСУ щодня відображають численні штурми російських оккупантів.

Кілька днів тому російське командування відвело від Мар’їнки на Донеччині дві російські десантні частини, які вимагають відновлення. Натомість на напрямок кинули так звані “штурмові підрозділи Z”.

В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка, де наші захисники стійко тримають оборону. На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої у місті Бахмут. Протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Богданівка, Іванівське та Олександро-Шультине. На Мар’їнському напрямку противник продовжує атакувати позиції сил оборони. Тривають бої за Мар’їнку.