Окупанти покалічили дітей у звільнених районах Харківщини

Home Новини звідусіль Окупанти покалічили дітей у звільнених районах Харківщини

Усю добу російські окупанти тероризують звільнені райони Харківської області.

Обстрілюються населені пункти Харківського, Куп’янського та Ізюмського районів. Є зруйновані житлові будинки та постраждалі, повідомив голова області Олег Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заявив, що на деокупованій Харківщині є докази геноциду українців

У Куп’янському районі за попередніми даними 10 людей зазнали поранення. Серед них двоє дітей 12 та 13 років. Є одна поранена жінка в Ізюмському районі, та одна в Харківському.

“Інформація уточнюється. Постраждалі госпіталізовані, їм надається уся необхідна медична допомога”, йдеться у повідомленні.

На Харківщині вздовж лінії зіткнення ворог обстрілює позиції наших військових та перегруповує свої підрозділи.

Наші захисники продовжують нищити окупантів, завдаючи їм “великих втрат” в живій силі та техніці. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в Тelegram.

Минулої доби, 14 вересня, ворог обстрілював населені пункти області вздовж лінії зіткнення.