Окупанти захопили два населені пункти на Покровському напрямку – DeepState

Home Новини звідусіль Окупанти захопили два населені пункти на Покровському напрямку – DeepState

Російські війська окупували на Покровському напрямку в Донецькій області населені пункти Свято-Покровське та Васюківку.

Зафіксовано також просування ворога на двох інших ділянках фронту, повідомляє аналітичний проєкт DeepState.

“Російські окупаційні війська захопили населені пункти Свято-Покровське та Васюківку. Окупантам вдалося розширити зону контролю та просунутися поблизу населених пунктів Різниківка та Бондарне на Слов’янському й Краматорському напрямках”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики ISW оцінили перші результати весняного наступу РФ

Росіяни активно заводять піхоту в Гришине поблизу Покровська та намагаються там закріпитися. Також фіксують окремі спроби проникнення російських підрозділів у глибину території в районах Василівки та Новоолександрівки, але без суттєвих результатів.

Противник штурмує низку напрямків на Донеччині. Сили оборони успішно відбивають наступ, виснажуючи ворожі війська на лінії бойового зіткнення. На Куп’янському напрямку противник п’ять разів намагався поліпшити своє становище у бік населених пунктів Новоосинове та Куп’янськ.