Окупанти залучають українських дітей до війни проти батьківщини

Головна Сторінка » Окупанти залучають українських дітей до війни проти батьківщини

Російські окупанти на захоплених територіях України продовжують пропаганду та залучення дітей до війни.

Черговим воєнним злочином є навчання неповнолітніх українців керувати дронами, повідомив Центр національного спротиву.

“У тимчасово окупованому Скадовську на Херсонщині загарбники навіть влаштовують змагання. Залучення школярів і студентів до військово-промислового виробництва, навчання основам пілотування БПЛА – нормальне явище для терористичної РФ. Росіяни застосовують ці методи до власного молодого покоління й до українських дітей, які опинилися в окупації”, – сказано в повідомленні.

У захопленому Скадовську окупанти провели змагання з пілотування безпілотниками серед школярів. Боротися за першість примусили учнів молодших (8-12 років) і старших класів.

“Ще підручники з переписаної історії та знищення українських книжок. Кремль вперто робить усі ставки на виховання таких собі “павликів морозових”. Що ж, перелік зухвалих злочинів Росії тільки збільшується. Тепер, окрім залучення дітей до виробництва зброї, окупанти ще й готуватимуть малолітніх до подальшого виконання бойових завдань”, – зазначили в ЦНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шукав швидких грошей: підліток допоміг готувати наступ на Харківщину

Там наголосили, що злочинні дії російської окупаційної “влади” суперечать міжнародним нормам і стандартам у сфері освіти. Вони порушують право дітей на невтручання у війну та на захист від військового використання.

У Центрі національного спротиву закликали людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, передавати інформацію про військових армії РФ та колаборантів на анонімний чат бот, наближаючи в такий спосіб час звільнення України від агресора.

Ставленики Кремля на тимчасово окупованих територіях Запорізької області вирішили продавати за пільговими кредитними ставками будинки і квартири жителів, які виїхали. Російські окупанти вже створили так званий реєстр “безхазяйного” житла, заявив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у Telegram.