fbpx

Окупанти завозять в Україну кримінальні угруповання – Маляр

Головна Сторінка » Окупанти завозять в Україну кримінальні угруповання – Маляр

Росіяни завезли на окуповані території керовані кримінальні угруповання для залякування українців.

Окупанти таким чином умисно провокують конфлікти у громадських місцях. Злочинці б’ють незгодних з російським окупаційним режимом, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія відправляє на війну в Україну засуджених за тероризм

“Прикметно, що так звані “слідчі органи” у рамках розслідувань конфліктних ситуацій, приймають рішення виключно на користь проросійських провокаторів. Зокрема, більшість масових бійок, у населеному пункті Стрілкове Херсонської області, в результаті яких громадяни отримали значні тілесні ушкодження, “слідчими” класифіковані як такі, що не мають складу злочину, а винних російських провокаторів не можна притягнути до кримінальної відповідальності”, вказала вона.

Нестабільність допомагає росіянам реалізовувати свої злочинні наміри.

“Отже, якщо вони завозять своїх злочинців на тимчасово окуповані території, значить не так в них там все просто. Доводиться розхитувати і залякувати для інтеграції “русского мира”, підсумувала Маляр.

Російський агресор застосовує в Україні тактику терору. Ігноруючи закони та звичаї ведення війни, ворог завдає ударів по цивільних об’єктах. Сьогодні російські терористи завдали чергового масованого ракетного удару по Україні, повідомив уранці 28 квітня Генеральний штаб Збройних сил України.

Готуючись до можливого контрнаступу України, окупанти могли перекинути військову техніку для підтримки поточних російських наступальних операцій у Донецькій області або на інших ділянках фронту. Ситуація у Луганській та Харківській областях залишається напруженою, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy