fbpx

Окупанти змушують українських дітей писати листи російським солдатам

Головна Сторінка » Окупанти змушують українських дітей писати листи російським солдатам

У тимчасово окупованому російськими загарбниками місті Токмак, що на Запоріжжі, дітей змушують писати листи російським військовослужбовцям.

Окупаційна адміністрація наказала вмикати у всіх школах перед уроками російський гімн, повідомляють у Центрі національного спротиву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині окупанти змушують молодь вступати в антиукраїнські організації

Також українським школярам проводять “годину про важливе”. Дітям нав’язують спотворене пояснення війни Росії проти України. Відвідування таких уроків є обов’язковим.

Крім того, вчителі, яких звезли в окуповане місто, змушують українських дітей писати листи окупантам зі словами підтримки. Вони перевіряють, що пишуть діти та диктують їм “правильні” слова. Відзначається, що у разі відмови батьків цих дітей очікує “профілактична бесіда”.

Росія завозить на окуповані території своїх вчителів, забороняє у школах українську мову, а також нав’язує дітям спотворене бачення історії та війни в Україні.

У тимчасово захопленому Мелітополі на Запоріжжі окупанти вчать дітей користуватися зброєю. Старшокласників з дев′ятого класу починають вчити використовувати автомати і це роблять для того, щоб готувати їх до якихось добровольчих батальйонів.

У технікумах та університетах окупанти починають створювати формування, які називають “юна армія”.

Generated by Feedzy