fbpx

Олександрі Яремчук наділи корону за 81 мільйон гривень

Головна Сторінка » Олександрі Яремчук наділи корону за 81 мільйон гривень

Найдорожчі ліки ввели одеситу Дмитру Свічинському. 16 липня вкололи препарат золгенсма вартістю $2,3 млн 65 млн грн.

У березні в хлопчика діагностували спінальну м’язову атрофію. Щоб одужати, потрібно вколоти препарат золгенсма найдорожчий у світі. За три місяці його батьки Марія та Віталій зібрали гроші. Їм допомогли волонтери. Організували збір коштів в інтернеті, влаштовували аукціони, продавали побачення з відомими людьми.

Найдорожчу весільну сукню року пошили телеведучій 35‑річній Іванні Онуфрій­чук. У лютому зіграла весілля з казахстанським підприємцем Алмазом на Мальдівах, у листопаді розписалися в Києві.

На сукню дизайнери використали 4 кг кришталю, 1 кг перлів, 2 кг бісеру і понад 3 тис. камінців циркону. Сукню і весілля оплатив наречений. Витратив $1 млн, за які планував купити квартиру в Швейцарії. Це 27 млн грн.

Іванна й Алмаз познайомилися в Іспанії. Рік спілкувалися по телефону, почали зустрічатися. Через вісім місяців чоловік освідчився.

Найбільші штучні вилиці в світі має киянка 32‑річна Анастасія Покрещук. Цьогоріч за операцію з їхнього збільшення віддала 60 тис. грн.

Раніше Анастасія двічі збільшувала груди, робила ліпосакцію відкачування жиру, підтягувала сідниці та нарощувала кубики пресу на животі. Загалом витратила на пластичні операції понад $5 тис. 135 тис. грн.

Анастасія психолог. На життя заробляє блогерством записує відео й викладає в інтернет.

$3 млн 81 млн грн коштує найдорожча прикраса, яку виготовили 2021 року. Це корона переможниці конкурсу краси “Міс Україна”. Її отримала 22‑річна Олександра Яремчук із Гайсина на Вінниччині.

Виріб оздоблений 27 сапфірами та 1250 діамантами. Його виготовив американський ювелір узбецького походження Джейкоб Арабо.

Олександра Яремчук закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “менеджмент бізнес-організації”. Понад 10 років професійно займається танцями. Зустрічається із підприємцем 36‑річним ­Андрієм ­Дегодою.

17 грудня Олександра мала представляти Україну на конкурсі “Міс світу” в Пуерто-Рико. Проте захід скасували за 6 год. до початку, бо кілька учасниць захворіли на коронавірус. Організатори обіцяють провести змагання протягом 90 днів.

700 тис. євро 21 млн грн коштує найдорожча обручка, яку отримала українка 2021 року. Прикрасу ювелірного бренду “Графф” французький тенісист 34‑річний Гаель Монфіс подарував на заручини першій ракетці України Еліні Світоліній, 26 років.

16 липня Монфіс і Світоліна зіграли весілля в Швейцарії. Урочистість відвідали 75 гостей. Для свята Світоліна обрала кілька образів. На офіційну церемонію наділа брючний костюм. Після весілля наречений подарував їй автомобіль марки “Мерседес” і годинник швейцарського бренду “Хублот”.