fbpx

“Операція “Ы” – радник міністра оборони про вибухи у Москві

Головна Сторінка » “Операція “Ы” – радник міністра оборони про вибухи у Москві

Заяви Кремля про нібито “атаку українського безпілотника” є “федеральною операцією “Ы”.

Імітація “атаки” є способом приховати корупцію серед російських чиновників. Про це написав радник міністра оборони Олексій Копитько.

“З РФ уже йдуть сигнали, що у різних регіонах розпочалася підготовка до операції “Ы”. Невідомі безпілотники “скидають” невідомі об’єкти. Це дуже “архетипова” ситуація для Росії, тому може мати серйозні наслідки”, пише Копитько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибухи у Кремлі стали темою номер один для мемів

“У Кремлі чудово розуміють, що жодні бендерівці не зможуть завдати навіть тисячної частки збитку, на який здатні самі росіяни. У Москві повно людей, які за гроші, з ідейних спонукань чи заради приколу готові запустити БПЛА по Кремлю. Тепер це новий челендж”, зазначив радник міністра.

Зі слів Копитька, Кремль зараз вводить нові обмеження щодо росіян, тому що “у конкретному випадку набагато небезпечніший безпілотник, який летить п’ять кілометрів, а не тисячу”.

У ніч проти 3 травня вибухнуло у столиці РФ Москві в районі Кремля. У Москві заявили, що нібито два українські безпілотники “намагалися завдати удару” по резиденції президента РФ Володимира Путіна. Також заявили про “замах” на нього.

Те, що відбулося у Москві, вочевидь нагнітання ситуації перед 9 травня, прокоментував речник президента України.

Україна не здійснювала жодних “атак” на Кремль, сказав президент Володимир Зеленський.

Generated by Feedzy