Оптична ілюзія приховала цукерку серед подарунків: є 6 сек. на розгадку

Головна Сторінка » Оптична ілюзія приховала цукерку серед подарунків: є 6 сек. на розгадку

Оптичні ілюзії та головоломки допомагають не лише перевірити власну спостережливість буквально за секунди, а й досить добре тренують мозок.

Перевірте свою уважність завдяки цій головоломці. У цьому випробуванні зображення містить кілька барвистих подарункових коробок, розташованих близько одна до одної. Десь серед них є цукерка, яка чекає, щоб її знайшли. Але з усіма коробками різних розмірів і кольорів це може бути не так просто, як здається.

Чи зможете ви знайти заховану цукерку в цій оптичній ілюзії, перевірте. на завдання є шість секунд.

Щоб успішно виконати це завдання, вам потрібно буде покладатися на свою здатність швидко сканувати зображення та виявляти будь-які аномалії. Спочатку ваш мозок може бути залучений до більших або яскравіших коробок, але пам’ятайте, що цукерки можуть ховатися на видноті серед менших або менш помітних коробок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайдіть помилку серед взуття: головоломка, яка перевірить вашу уважність за 5 сек.

Коли ви шукаєте цукерки протягом шести секунд, спробуйте зосередитися на окремих розділах зображення, а не сканувати його в цілому. Звертайте увагу на будь-які тонкі відмінності або візерунки, які вам помітні. Іноді найдрібніші деталі ведуть до успіху в випробуваннях оптичних ілюзій, подібних до цього.

Якщо вам вдалося знайти цукерку за ліміт часу, ви достатньо спостережливі? Якщо ні, не хвилюйтеся.

Подивіться на зображення ще раз і подивіться, чи можете ви помітити цукерку тепер, коли знаєте, що шукати. Відповідь обвели кружечком.

Розгадати оптичні ілюзії часом дуже складно.

Деякі з них є хорошим способом покращити пам’ять, тоді як інші відіграють роль у покращенні когнітивних навичок.

Ця головоломка перевірить ваш зір. Спробуйте знайти на картинці шістьох звірів, яких приховала оптична ілюзія.

В розважальному парку серед великої кількості собак та котів є й інші звірі – лев, свиня, жирафа, слон, бізон та бегемот. Є 20 секунд, щоб їх знайти.