fbpx

Осадча та Горбунов зворушливо привітали сина із 6-річчям і показали рідкісні сімейні фото

Головна Сторінка » Осадча та Горбунов зворушливо привітали сина із 6-річчям і показали рідкісні сімейні фото

18-го лютого старшому сину зіркових телеведучих Юрія Горбунова та Катерини Осадчої Івану виповнилося 6 років.

Із нагоди свята щасливі батьки вирішили показати рідкісні фото сина й зворушливо його привітали. Світлини оприлюднили в Instagram.

Зокрема Горбунов пригадав, як взяв свого первістка на руки у пологовому будинку, ніжну сімейну фотосесію разом з сином та дружиною, а також показав, на кого з зіркових батьків більше схожий Івасик.

“З днем народження, мій хлопчику! Мій первісток! Мій син! Мій Іван! Наш Івасик! 6 рочків тобі сьогодні! Так, ніби вчора тримав тебе на руках в перші хвилини твого народження! Сказати як я тебе люблю словами, неможливо! Ти наша з мамою гордість! Наша радість! Наше майбутнє!” написав телеведучий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дякую за ранки, ночі” Горбунов присвятив Осадчій щемливий допис

За словами Горбунова, він і подумати не міг, що маленькому сину доведеться дізнатися, що таке війна.

“Ніколи б не подумав, що тобі доведеться дізнатися, що таке війна! Але в тому, що ми переможемо, сумніву немає! І ти будеш жити, виростати і любити в найкращій в світі країні -Україні!” написав у фотоблогу зірковий батько.

Водночас Катерина Осадча поділилася фотографіями ще зовсім маленького Івасика і розповіла, які риси батьків вже проявляються в хлопчику.

“Івасик! Наш хлопчик! З днем народження, наша гордість, наш дорослий Іван! Тобі вже цілих 6 років, на які ти так чекав. Ми все більше бачимо в тобі себе. Невгамовність від мене і любов до порядку від тата. Це найнаочніші з рис. А скільки ще різного, що ми помічаємо щохвилини. Дякуємо, наш хлопчику, що обрав нас”, написала вона.

У Катерини Осадчої та Юрія Горбунова, окрім Івана, ще є молодший син, однорічний Данило. Також у Осадчої є син від попереднього шлюбу, 20-річний Ілля.

3 лютого подружжя українських телеведучих відсвяткувало річницю шлюбу.

Минуло шість років відтоді, як Юрій Горбунов та Катерина Осадча обмінялася обітницями. Про річницю весілля ведуча розповіла в Instagram.

Generated by Feedzy