fbpx

Папа Римський зловив морське чудовисько та врятував людство

Головна Сторінка » Папа Римський зловив морське чудовисько та врятував людство

Православна церква 15 січня вшановує пам’ять єпископа Святого Сильвестра I. Він був 33 Папою Римським.

Народився в Римі у християнській родині. У 284 році Сильвестр прийняв сан священника. Христовим намісником на землі став після смерті Папи Мелкіяда у 314 році. За його правління в Римі збудували первісний храм святого Петра і дві церкви: Святого Хреста і святого Лаврентія.

Існує легенда, що Сильвестр навернув до християнства імператора Костянтина, який був язичником. Після того, як правитель наказав розправитися з вірянами, він захворів на проказу. У відчаї імператор звернувся до єпископа, щоб той його зцілив.

Сильвестру вдалося врятувати Костянтина. За це імператор увів привілеї для християн, будував храми та призначив святого Папою Римським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернули національну святиню угорцям

Ще одна легенда свідчить про те, що Святий Сильвестр уберіг людство від катастрофи: зловив біблійного монстра – морського змія Левіафана. Католики вірували, що в 1000 році чудовисько вирветься на свободу і тоді настане кінець світу. Однак завдяки Сильвестру цього не відбулося.

За правління імператора Діоклетіана розпочали гоніння на християн. Святого піддали репресіям за те, що він ховав померлих мучеників.

Сьогодні день ангела святкують люди з іменами Сергій, Юлія, Уляна та Петро. У цей день треба відвідати церкву та молотися святому покровителю.