Парламент має сформувати уряд національної єдності – Луценко

Головна Сторінка » Парламент має сформувати уряд національної єдності – Луценко

Верховна Рада України має сформувати уряд національної єдності з числа професіоналів своєї справи, переконаний колишній міністр внутрішніх справ і генеральний прокурор Юрій Луценко.

Таким в інтерв’ю Gazeta.uaua він окреслив можливий сценарій політичного життя в України за умови неможливості проводити вибори парламенту і президента в умовах дії воєнного стану.

“Перемагати при такій владі дуже важко, вона слабко допомагає ЗСУ. Але вибору нема. Який вихід? Якщо вибори парламенту і президента заборонені законом, то змінити треба виконавчу владу. Парламент має сформувати уряд національної єдності, уряд професіоналів своєї справи”, сказав Луценко.

На його думку, такий уряд має очолити прем’єр-міністр, який може організувати допомогу Збройним силам України, а також відповідні міністри, що розгорнуть український військово-промисловий комплекс (ВПК), відновлять ракетобудування та проведуть мобілізацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заслухав Сирського і заявив про аудит ЗСУ

“Зміна Кабміну є життєво необхідною. Зараз рішення приймаються не в уряді, а в кабінеті Єрмака (глава Офіса президента Андрій Єрмак, ред.). Це система Януковича, в адміністрації якого приймалися всі рішення. Тому треба всім державним мужам спільно перезавантажити уряд”, пояснив політик.

Тоді, певен Луценко, президент, згідно з Конституцію, “займатиметься своїм, а уряд всім іншим, а армія отримає необхідну підтримку”.

Колишній міністр внутрішніх справ і генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що російська пропаганда прагне дискредитувати головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського в очах українських громадян.

Саме з цією метою з території Російської Федерації й запустили ІПСО проти головкома.