Партизани розвідали пункт дислокації однієї з бригад РФ у Криму

Головна Сторінка » Партизани розвідали пункт дислокації однієї з бригад РФ у Криму

Агенти партизанського руху “АТЕШ” розвідали пункт постійної дислокації 126-ї окремої бригади берегової оборони Чорноморського флоту РФ у Перевальному.

Партизани встановили, що біля військової частини перебуває велика кількість особового складу. Про це рух “АТЕШ” повідомляє у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпільники встановили, де у Луганську розмістили окупантів

Більшість із військових не місцеві, мають акцент і відповідну символіку на формі. Ймовірно, загарбників привезли з Татарстану, Чечні та Дагестану.

“З боку військового містечка перебуватиме КПП, на ньому присутня чергова зміна з двох осіб, посилені нарядом поліції. Вздовж паркану частини патрулює військова поліція. Неподалік головного КПП припарковано 15 вантажівок типу “КАМАЗ”. Більшість із військовослужбовців підрозділу орендують житло у самому Перевальному. З вище перерахованого стає ясно, що ППД 126-ї обрбо ЧФ РФ на даний момент використовується як перевалочний пункт, перед перекиданням особового складу в район ведення бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Підпільники виявили ракетні склади у Севастополі. Агенти руху “АТЕШ” проникли до складу ракетного озброєння росіян біля аеродрому “Бельбек”. Про це повідомила пресслужба руху в Telegram.

За інформацією підпільників, саме тут зберігаються ракети Р-73, Р-27, Р-37 та інше озброєння, яке використовується для завдання ударів по мирних містах України.