Партизани вивели з ладу рідкісний залізничний кран у російському тилу

Home Новини звідусіль Партизани вивели з ладу рідкісний залізничний кран у російському тилу

У Воронежі партизани знищили залізничний кран, модель якого більше не випускається. Пристрій серії EDK-300/5 використовувався для складних аварійно-відновлювальних робіт на залізничних шляхах постачання російських військ.

Про це пише “АТЕШ” у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бензин на хлібовозах: окупанти маскуватимуть військову логістику під цивільні перевезення – “АТЕШ”

Зазначається, що ціллю операції стала техніка серії EDK-300/5. Цей тип обладнання здатний піднімати вантажі масою до 300 тонн. Оскільки у виробництві ця модель більше не випускається, її екземпляри становлять особливу цінність. Представники руху “АТЕШ” стверджують, що залишок таких кранів у розпорядженні залізничного транспорту РФ є невеликим.

Його втрата може ускладнити логістику окупаційних ЗС з тилу РФ до позицій поблизу бойових дій в Україні. У разі перенаправлення уваги на пошук заміни, залізничний вузол та логістика у регіоні можуть працювати з обмеженим резервом відновлення.

Агенти “АТЕШ” провели детальну розвідку військового об’єкта в Сімферополі – 758-го Центру матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту.

Об’єкт є критично важливим для постачання всього угруповання окупантів на півострові. Про це йдеться у повідомленні підпільного руху “АТЕШ”.

Під час спостереження зафіксовано розташування складських приміщень і майданчиків зберігання техніки, а також маршрути в’їзду та виїзду вантажного транспорту. Встановлено характерний час активності об’єкта та графік чергувань. Уся зібрана інформація передана Силам оборони України.