Партизани виявили важливий склад росіян в окупованому Криму

Головна Сторінка » Партизани виявили важливий склад росіян в окупованому Криму

Активісти військового партизанського руху українців та кримських татар виявили склад пального, яке має велике значення для збройних сил Російської Федерації.

У тимчасово окупованому селищі Октябрське (інша назва Біюк-Онлар – Gazeta.ua) в тимчасово окупованому Криму є склад паливно-мастильних матеріалів, повідомили агенти “Атеш” у Telegram 14 листопада й опублікували відповідні фото та відео.

“Наш агент виявив склад ПММ окупантів у селищі Октябрське. Цей склад має велике значення для російських військ”, – йдеться у повідомленні.

На території цього складу та в селищі спостерігається висока активність військової техніки збройних сил РФ. Партизани поділилися також координатами російського складу: 45.287290, 34.126670.

Селище Октябрське розташоване в степовій частині півострова за 43 км від Сімферополя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партизани проникли на ворожу базу в Криму та показали результати розвідки

В “Атеш” наголосили, що продовжують знаходити російські військові об’єкти на території тимчасово окупованого Криму та успішно передавати зібрану інформацію Збройним силам України.

У Москві знаходиться завод, на якому виробляються ударні безпілотники та компоненти до ракет. Про це повідомив партизанський рух “Атеш”.

Завод розташований у московському спальному районі Некрасовка, біля індустріального парку “Руднево”.