fbpx

Педан відсвяткував 18-ту річницю шлюбу з коханою і дав поради в стосунках

Головна Сторінка » Педан відсвяткував 18-ту річницю шлюбу з коханою і дав поради в стосунках

Ведучий Олександр Педан відсвяткував із дружиною Інною 18-ту річницю весілля.

Чоловік опублікував ніжні спільні фото в Instagram. Також дав поради в стосунках. Він розповів, як пережити кризові періоди, в інтерв’ю журналу “Добрые советы”.

“Я не можу сказати, що криза відбувається саме в три, сім і 10 років стосунків. Усе індивідуально в кожної пари. Думаю, кризи пов’язані з гормональними змінами в організмі. Людина змінюється, а партнер залишається колишнім. Стається дисконект. Також це може відбуватися через побут – ви тривалий час разом і нічого не змінюєте в стосунках. У так звану кризу середнього віку раджу чоловікам знайти нове спортивне хобі, виплескувати тестостерон і зміщувати акценти”, – сказав ведучий реаліті “Екси”.

Педан вважає, що проявляти ініціативу й піклуватися мають чоловік і дружина порівну. Але ці відсотки постійно змінюються.

“У певні моменти одному потрібно більше підтримки, а інший має давати більше уваги. Буває, що сильному чоловікові під час труднощів потрібна допомога або підтримка. Тоді жінка має підійти й сказати: “Ти – мій герой. У нас усе вийде”. Так можна подолати все”, – зауважив він.

Ведучий упевнений, що в будь-яких ситуаціях і питаннях треба говорити. Зокрема й про сексуальне життя в стосунках.

“Сексуальні потреби закладені генетично, тому я не вірю, що люди не хочуть сексу. Якщо щось відбувається не так, значить, комусь чогось не вистачає або щось не подобається. Про це можна дізнатися лише з розмови. Якщо вам чогось не хочеться, це не означає, що цього не хочеться партнеру. Запитайте в нього, спробуйте змістити акцент із себе. Прикольніше, коли ви намагаєтеся зробити приємно партнеру. Повірте, він вам відповість і навіть здивує. Перевірено”, – поділився чоловік.

Педан зізнався, що іноді вони з дружиною не встигають приділяти уваги одне одному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Плакала вранці” – Решетніки показали архівні фото з нагоди романтичної річниці

“Але обов’язково потрібно підтримувати стосунки в парі. Кращий варіант – подорожувати вдвох. Нехай ненадовго, але спільно. І хоча б іноді ходити в кіно, вечеряти”, – додав він.

Шоумен Олександр Педан розповів, що повів доньку Валерію до випускного класу. Цьогоріч вона 11-класниця.