PepsiCo збудувала у Росії новий завод

Головна Сторінка » PepsiCo збудувала у Росії новий завод

Американська компанія PepsiCo збудувала під російським Новосибірськом першу чергу заводу з виробництва солоних закусок.

Але все технологічне обладнання під санкціями. Про це сказав міністр сільського господарства Новосибірської області Євген Лещенко в інтерв’ю ТАСС.

Йому “поки не зрозуміло”, коли підприємство вийде на проєктну потужність.

Там використовують картоплю, вирощену у Сибірі. Потужність заводу зараз становить близько 60 тис. т.

На російському сайті PepsiCo вказаний бренд чіпсів Lay’s. Вони є і в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попри санкції у Росію завозять елітні авто – розслідування УП

Завод на території промислово-логістичного парку Новосибірської області почали будувати восени 2020 року. Перші черги проєкту планували запустити 2021 року, але терміни перенесли. Інвестиції у завод оцінювалися на понад 12 млрд руб.

У березні 2022 року PepsiCo заявила про припинення продажу напоїв, інвестицій та рекламної діяльності у Росії.

Рада Європейського союзу ухвалила дванадцятий пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів проти Росії. ЄС накладає заборону на прямий чи непрямий імпорт, купівлю або перевезення алмазів з Росії. Заборона на транзит, яка наразі застосовується до товарів і технологій подвійного призначення, що експортуються з ЄС до третіх країн через територію Росії, буде поширена на всі товари військового призначення.

Рада запроваджує жорсткіші правила відповідності, щоб підтримати впровадження обмеження цін на нафту та придушити обхід. Рада ЄС додала 29 нових організацій до списку тих, хто безпосередньо підтримує військово-промисловий комплекс Росії у її війні проти України.