fbpx

Переговори можливі: Порошенко у Галіфаксі назвав, хто найкраще веде переговори з Росією

Головна Сторінка » Переговори можливі: Порошенко у Галіфаксі назвав, хто найкраще веде переговори з Росією

П’ятий президент Порошенко на Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі заявив, що найкращими, найефективнішими переговорниками з Путіним є Збройні сили України. Учасники Форуму зустріли ці слова оплесками. Порошенко закликав не довіряти путіну, який ніколи не дотримується міжнародних зобов’язань і договорів. П’ятий президент наголосив: путін розуміє тільки силу.

“Не вірте Путіну. Путін розуміє тільки одне силу. Яким чином ми можемо досягти миру? Ви говорили про процес переговорів. Я повністю підтримую і погоджуюсь. Без цього неможливо. А коли ми можемо розпочати переговори? Вони вже тривають. І у нас є дуже хороші переговорники. Чи ви знаєте, як вони називаються? Це Збройні сили України”, заявив Порошенко.

“Путін був проти виводу своїх військ з Київської області. Ми провели дуже успішні переговори і викинули війська путіна з Київської області. Також після цього з Чернігівської області, з Сумської області. Після цього ми провели дуже успішний раунд переговорів і викинули путінські війська з Харківської області. А ще пізніше з Херсонської області. 20% території через такі переговори були повернені в Україну. Які ще переговори ви шукаєте?”, зазначив Порошенко.

“Українці це той щит, який захищає світ від російської агресії і маніяка путіна”, сказав Петро Порошенко. Він подякував усім українським військовим, солдатам і офіцерам, які здивували світ своєю стійкістю та мужністю.

Generated by Feedzy