Переваги буріння свердловини по Києву та Київській області

Головна Сторінка » Переваги буріння свердловини по Києву та Київській області

Питання обладнання джерела води завжди актуальне для власників заміських будинків та ділянок, розташованих далеко від централізованих комунальних систем. Підвищеним попитом користується буріння свердловин. Такі конструкції забезпечують безперебійне подання води, необхідної для побутових потреб або поливу зелених насаджень.

Основні види побутових свердловин на воду

У приватних будинках обладнано піщані або артезіанські свердловини. Перший варіант водопостачальної конструкції відрізняється глибиною 10-30 метрів. Артезіанські свердловини часто досягають піщаного чи вапнякового напірного горизонту. Їхня глибина становить до 300 метрів. До основних переваг піщаної системи належить можливість економії фінансових витрат. Термін служби становить до 5 років при використанні її як обсадної колони залізних труб.

Більш надійним варіантом вважається артезіанська свердловина, яка має багато незаперечних переваг:

– тривалість експлуатації;
– безперебійність подачі води;
– стабільність водоносного шару;
– чистота одержаної питної рідини;
– можливість застосування надійних фільтруючих систем, що сприяють пом’якшенню води та усуненню мікроорганізмів.

Замовити буріння свердловин на воду можна у компанії Артезбур. Для цього на її офіційному сайті https://artezbur.ua/ достатньо залишити заявку. Артезіанські споруди мають гарну продуктивність. За годину можна отримати до 2-3 тисяч літрів рідини. Цього цілком достатньо, щоб задовольнити побутові потреби будь-якої родини. Глибина буріння залежить від місця залягання водоносного горизонту.

Способи буріння водяних свердловин

Залежно від виду використовуваного обладнання розрізняють різні способи буріння свердловин на воду:

– роторні;
– ударно-канатні;
– шнекові;
– колонкові.

Роторний метод застосовується для обладнання свердловин із різною глибиною. При цьому використовується самохідна бурова установка. За допомогою спеціального знаряддя з долотом проводиться руйнування породи та поступове заглиблення до водяного шару. У процесі проходження інструменту здійснюється пряме або зворотне промивання. Ударно-канатне буріння передбачає вплив важкого предмета, що падає з висоти. Ним є вибійний стакан, що являє собою шматок сталевої труби з буром на кінці. Звільнення інструменту від ґрунту здійснюється через кожні 50 см проходки.