Першому місту порадили приготуватися до електроенергії за графіками

Головна Сторінка » Першому місту порадили приготуватися до електроенергії за графіками

Мешканцям Дніпра порадили готуватись до відключення електроенергії.

Електрику необхідно споживати економно, сказав директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук, пише “Наше місто”.

Неможливо відновити на 100% пошкодження, завдані українській енергосистемі під час російських обстрілів.

“Потрібно розумно споживати електроенергію. Зменшити навантаження на мережі хоча б у пікові години. Якщо графік споживання буде більш згладженим, то енергетикам буде набагато легше”, вказав Терещук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можливі відключення: у Раді розповіли про ситуацію в енергосистемі України

Відключень електроенергії не уникнути. Треба готуватись до графіків.

“За поточних умов та того, що люди будуть заощаджувати, якщо ми будемо переживати цю зиму по нашій області з таким же графіком і в такому режимі, як минулу зиму, то це буде дуже добре. Тому відключення будуть. Я думаю, що вони будуть по графіку, ми впораємося з його виконанням, як і минулого року. Ми дуже багато працювали над тим, щоб наше обладнання не виходило з ладу при цих відключеннях і включеннях. Якщо ми будемо жити без електроенергії 4 8 годин на добу, це буде добре”, пояснив директор.

Країна-агресорка Росія відновить удари по енергетичній інфраструктурі України з настанням холодів. Посилити стійкість української енергосистеми сподіваються у співпраці з міжнародними партнерами.

Зокрема, підтримку української енергетики та підготовку до наступного опалювального сезону в умовах можливих російських атак міністр Герман Галущенко обговорив з представниками Світового банку.