fbpx

Перший в історії: Патрон отримав престижний титул

Головна Сторінка » Перший в історії: Патрон отримав престижний титул

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представники пса-сапера Патрона за участі самого собаки підписали меморандум про співпрацю.

Разом вони дбатимуть про підтримку психічного здоров’я дітей та популяризацію теми мінної освіти й безпеки. Про це повідомили в пресцентрі ЮНІСЕФ.

“У межах Меморандуму ЮНІСЕФ та пес Патрон співпрацюватимуть, інформуючи українців про ризики вибухонебезпечних предметів, зменшення ризиків надзвичайних ситуацій через війну, підтримку ментального здоров’я та психосоціальну підтримку дітей, підлітків, молоді, їхніх опікунів та освітян”, ідеться у повідомленні.

Також Пес Патрон отримав від ЮНІСЕФ в Україні титул “Пса Доброї Волі”. Адже він справжній друг дітей в Україні, який не тільки захищає їх від мін, а й допомагає підтримувати психічне здоров’я дітей.

У межах співпраці вже запущено розробку в технології доповненої реальності (AR) маску в Instagram зі псом Патроном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буду космонавтом” пес Патрон похизувався обновкою на зиму

Це частина кампанії “Спільно до навчання” для підтримки дітей, які навчаються вдома. Пес Патрон стане помічником для дітей і підлітків, який щодня надаватиме поради та підказки в навчанні.

За допомогою мультиплікаційного, інтерактивного, ненав’язливого та доступного для дітей формату пес Патрон допоможе донести до дітей найважливіше про ментальне здоров’я та мінну безпеку.

“Усе щоби полегшити вплив війни, активних бойових дій і обмежень у спілкуванні з однолітками на психічне здоров’я дітей, а також задля превенції небезпечних ситуацій, пов’язаних із вибухонебезпечними залишками війни”, додали у ЮНІСЕФ.

З початку війни талісман чернігівських рятувальників пес Патрон став справжнім улюбленцем мережі. Він допомагає саперам знаходити вибухонебезпечні предмети, зокрема, міни.

Завдяки невеликій вазі пес може безпечно пересуватися різними маршрутами.

У травні песика навіть нагородив президент Володимир Зеленський медаллю “За віддану службу”.

Generated by Feedzy