fbpx

Петиція проти свавілля суддів з’явилася на сайті президента – скільки голосів вже набрала

Головна Сторінка » Петиція проти свавілля суддів з’явилася на сайті президента – скільки голосів вже набрала

На сайті президента України опублікували петицію щодо ситуації на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті у Горішніх Плавнях Полтавської області.

Вона вже набрала 19521 голос.

У документі йдеться, що 3 лютого Шевченківський районний суд Києва заарештував всі банківські рахунки Полтавського ГЗК. Судді ухвалили це рішення через клопотання Офісу генерального прокурора, який розслідує справу про нібито ухилення компанією від сплати податків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випускники Полтавського профкомбінату отримують зарплату до 25 тисяч гривень

“Через цю ухвалу суду, була зупинена виплата заробітної плати. Понад 7500 співробітників підприємства не змогли вчасно отримати зарплату, яка є єдиним джерелом існування для мешканців нашого міста. Ми не розуміємо, чому суд блокує роботу всього підприємства замість того, щоб накласти арешт на конкретну суму претензій держави до підприємства. Тим паче, що звинувачення ще не доведені”, йдеться у зверненні.

Автори петиції вважають, що таким чином державні органи ухвалюють неправомірні рішення та лишають тисячі родин без засобів існування. Вони просять президента Володимира Зеленського звернути на це увагу.

Полтавський, Біланівський та Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати допомагають фінансово селам, які входять у Горішньоплавненську об’єднану територіальну громаду. Реалізують там соціальні проєкти, розвивають інфраструктуру.

Generated by Feedzy