Під час ворожого обстрілу Нікополя загинув батько української моделі

Home Новини звідусіль Під час ворожого обстрілу Нікополя загинув батько української моделі

Українська блогерка і модель Ксенія Шевченко розповіла про трагічну втрату – її батько загинув унаслідок російського обстрілу.

Про це дівчина повідомила у своєму Instagram. Її батько загинув 4 квітня під час атаки дронами по місту Нікополь на Дніпропетровщині. Окупанти вдарили по місцевому ринку, де перебували цивільні люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Весь двір в уламках” – ведуча Нацвідбору опинилась в епіцентрі ворожої атаки

“Росія вбила мого батька 04.04.2026 о 9:40 під час обстрілу дронами в Нікополі. Йому відірвало голову, а потім він згорів. Він дбав про свою сім’ю – дружину, доньку та своїх батьків (моїх бабусю і дідуся). Тепер цю відповідальність беру на себе. Зараз мені потрібні не співчуття, а якомога більше роботи. Я відчуваю ненависть. Але я тримаюся і маю достатньо сил”, написала Ксенія.

Раніше внаслідок російської атаки зруйнований будинок блогерки й учасниці шоу “МастерШеф 11” Даші Євтух у Полтаві. Вона і її чоловік Олександр Глазов опублікували знищеного житла. Після влучання російського безпілотника частина будівлі обвалилася, перекриття зруйноване.