fbpx

“Піднімаються старі консерви” ‒ Данілов назвав плани Кремля

Головна Сторінка » “Піднімаються старі консерви” ‒ Данілов назвав плани Кремля

Країна-агресорка Російська Федерація готує сценарій внутрішньої дестабілізації в Україні, як єдиний порятунок від військової поразки.

Для цього на міжнародних майданчиках і всередині України РФ через “експертів” просуває ідеї відмови України від територій Донецької, Луганської областей і Криму в обмін на припинення війни. Про це написав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на “Українська правда”.

Зі слів Данілова, Кремль хоче “запустити у кровоносну систему отруйний вірус ідею про можливість компромісу”.

“Робота за цим сценарієм ведеться масштабна і по різних напрямках”, пише.

Кремль розраховує на втому українців, виснаження союзників і партнерів, вибори у Сполучених Штатах Америки і Європі, економічну кризу і потребу у російських ресурсах, розповів Данілов.

“На так званих міжнародних паралельних треках російські представники лякають і переконують, гарантують і брешуть, що це найкращий вихід: і навіщо здалася вам, ця Україна, давайте як в “гарному, доброму” 1938 або 1939 році, а інакше ви ж пам’ятаєте про 6 тисяч ядерних боєголовок?”, сказано у колонці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишні з ОПЗЖ у Верховній Раді: Арахамія зробив заяву

Зі слів Данілова, “на внутрішньому українському треку піднімаються старі консерви і нові агенти”.

“Різні спікери і експерти спочатку обережно, а потім все голосніше будуть розповідати, як нам потрібен мир, що так потрібні поступки, що Захід нас зраджує, а влада вас не чує. Що навіщо потрібні ці донбаські, луганські та інші землі і люди, адже там одні “сепари” і “ватнікі”, промиті мізки, зруйнована економіка і спустошені міста. Це гирі на ваших ногах на шляху до Європи”, пише секретар РНБО.

“Путінська кліка розглядає подібну угоду “земля в обмін на мир” не більше, як проміжний етап досягнення головної мети знищення України і її повне поглинання”, повідомив Данілов.

Зі слів секретаря РНБО, в такому разі РФ отримає оперативну паузу для для відновлення боєздатності і Кремль запустить в українське суспільство “руйнівний вірус соціального розколу на ґрунті обурення і невдоволення”.

“В умовах, коли 95% українців вірять в перемогу у війні, компроміс з агресором викличе неминучий громадянський протест. А якщо ще вміло погратися на оголених нервах українського суспільства і розігріти вічну тему вітчизняної корупції, дати голос принишклим любителям “руського міра” і підживити політичні амбіції різноманітних опонентів, країна неминуче увійде у гостру фазу політичної кризи. І в саме у цей час Росія нанесе новий удар”, пише Данілов.

У цій війні не передбачено нічийного результату і немає напівтонів, сказав.

“Україна має виграти, а Росія має програти. Компроміс і поступки шлях до поразки і втрати державності”, заявив секретар РНБО.

Ворог не має успіху з “великим наступом” на сході України, сказав Данілов.

Українські захисники відбили ворожі атаки на Луганщині і Донеччині.

Вчора Сили оборони України знищили понад 620 окупантів. За 364 день війни знищили понад 145 060 окупантів, 6569 броньованих машин ворога, 3334 танків, 299 літаків і 287 гелікоптерів.

Generated by Feedzy