fbpx

Підприємець розповів, як побудувати успішний бізнес

Головна Сторінка » Підприємець розповів, як побудувати успішний бізнес

Щоб бути попереду конкурентів, потрібно, по-перше, ніколи не зупинятися і постійно розвиватися, бо світ швидко трансформується. По-друге обов’язково реагувати на зворотній зв’язок від партнерів. Якщо є зауваження, швидко виправляти інакше клієнт піде до іншої компанії. Це в інтерв’ю журналу “Країна” розповів Віталій Ільченко, засновник UKRAVIT SCIENCE PARK.

“В нас потужна і досвідчена команда. А з 2019 року ми перейшли на прямі продажі, завдяки чому маємо постійний зворотній зв’язок від агровиробників, розуміємо проблеми й потреби ринку. На основі цього формуємо ідеї для нових продуктів. Ми отримали міжнародні сертифікати якості на нашу продукцію”, говорить підприємець.

В перші роки роботи підприємству було важко отримати кошти для розвитку від банків. Доводилося розраховувати на власні сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наші замовники весь агросектор: шлях вітчизняного виробника засобів захисту рослин

“Банкіри не вірили в наш успіх. Нам казали: “Хімічне виробництво створити в нас нереально. Де братимете кадри?”. Відповідно, кредитувати нас відмовлялися, і довелося перші кроки робити самим. Орендували приміщення в Черкасах. Шукали обладнання. Продав квартиру, і гроші інвестував у бізнес. Лише коли ми почали випускати і продавати продукцію, банкіри погодилися надати нам кошти. Ми взяли кредит під заставу офісу, поступово купували обладнання. Віра й оптимізм допомогли в той момент не скласти руки”, розповів засновник UKRAVIT SCIENCE PARK.

Повну версію інтерв’ю читайте в журналі “Країна”.