“Після найтемнішої ночі приходить день”: Сирський звернувся до українців

Головна Сторінка » “Після найтемнішої ночі приходить день”: Сирський звернувся до українців

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський у день Воскресіння Христового звернувся до воїнів та всіх українців.

Він привітав зі святом Великодня всіх українських військовослужбовців, які нині не можуть розділити радість цього святкового дня зі своєю родиною, бо воюють з ворогом на передовій. Про це Сирський написав у соцмережах.

“Особливі мої слова подяки та підтримки українським захисникам і захисницям, які у цей святковий день бережуть спокій всієї України. Цього дня бажаю усім українським воїнам міцного здоров’я, стійкості, сили та мужності. Нехай Воскреслий Господь, який переміг смерть, дає нам сили для перемоги над ворогом та утверджує нас у боротьбі добра над злом! Як би нам не було важко, але ми знаємо, що після найтемнішої ночі – приходить день. Ми знаємо, що після Христових страждань і смерті буде Воскресіння Христове! Ми знаємо, що після цієї підступної кровожерливої російської агресії настане наша Українська Перемога!” – наголосив генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щирі вітання з Великоднем: вірші та картинки

Головнокомандувач також закликав цього святкового дня згадати у своїх молитвах кожного українського воїна, який у ці хвилини ціною свого здоров’я і життя відбиває атаки російських загарбників і зберігає спокій українців.

“Не забувайте і запросіть за родинний великодній стіл кожного українського ветерана – захисника і захисницю, які втратили своє здоров’я у боротьбі з російськими окупантами. Не залишайте їх самотніми, не залишайте їх забутими. Пам’ятайте про їх героїзм та мужність! Закликаю не забувати кожного українського героя, який у боротьбі за свободу і незалежність України віддав найцінніше – своє життя! Пам’ятайте їх у своїх великодніх молитвах, бо саме завдяки їм – ми можемо святкувати Великдень у незалежній Україні. Вічна слава і вічна пам’ять! Воскреслий Христос – переможець поруч з українським народом!” – зазначив Сирський.

Служба безпеки України закликала громадян дотримуватися заходів безпеки під час святкування Великодня.

Зокрема, СБУ закликає українців обмежити відвідування масових заходів через загрозу обстрілів російськими окупантами.