Північну Європу накрив потужний ураган: в містах перебої зі світлом та значні руйнування

Головна Сторінка » Північну Європу накрив потужний ураган: в містах перебої зі світлом та значні руйнування

У Північній Європі вирують ураганні вітри через шторм “Іша”, який спричинив перебої з авіаперельотами та масові відключення світла.

Шторм спровокував зупинку транспорту та значні руйнування. Про це пише Bloomberg.

В Ірландії вночі понад 170 тис. будинків, ферм і підприємств залишилися без світла. Деякі енергетики кажуть, що не зможуть відновити електроенергію до вівторка, бо ремонтувати зараз небезпечно.

Літаки, які прямували до міст Ірландії та Великої Британії, були змушені змінювати маршрути, а пасажирам довелося робити багатогодинні пересадки. Дехто й досі не може дістатися пункту призначення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антициклон Corvin кардинально змінить погоду в Україні

Національна метеорологічна служба Ірландії Met Eireann у неділю оголосила помаранчеве погодне попередження для більшої частини країни, включно з Дубліном, що означає, що вітер може суттєво вплинути на людей, майно і діяльність у певній місцевості.

Частини заходу і північного заходу були піддані більш серйозному червоному попередженню.

В Амстердамі скасували близько 130 рейсів, оскільки пориви вітру сягають понад 100 кілометрів на годину. Відключення електроенергії в Амстердамі відчули близько 68 тис. клієнтів, зупинилася більшість трамваїв.

У Лондоні пасажири зіткнулися зі значними перебоями в роботі транспорту. Внаслідок дії шторму були пошкоджені залізничні колії і інфраструктура.

Обмеження в управлінні повітряним рухом призвели до скасування і перенаправлення рейсів, що вплинуло на плани багатьох людей.

Terrible conditions this evening in Dun Laoghaire harbour. Don’t take risks, stay safe and keep well clear from the coastline during #StormIsha @MetEireann @dlrcc @CarlowWeather @gardainfo @IrishCoastGuard pic.twitter.com/M12HH4t7dZ

Irish Coast Guard – Dun Laoghaire (@DLCoastGuard) January 21, 2024

Вівторок буде в Україні теплим, але вітряним.

Протягом дня 23 січня очікується від -2℃ до +3℃, повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Вночі 0…-5℃, хіба що на Лівобережжі ще затримаються нижчі градуси: -5…10℃.

У Києві 23 січня пройде мокрий сніг, спостерігатиметься поривчастий некомфортний південно-західний вітер та досить тепла погода з денною температурою повітря 0…+2℃.