Плакати з вирізаним обличчям і прапор України. Проросійську Стужук виперли з тренування у Польщі

Головна Сторінка » Плакати з вирізаним обличчям і прапор України. Проросійську Стужук виперли з тренування у Польщі

Блогерка Софія Стужук пожалілася, що у Варшаві їй не дали провести спортивний захід. Як відомо, багатодітна мати виїхала з України на початку повномасштабної війни, а згодом заявила, що не планує повертатися додому.

Софія організувала тренування з прихильниками, але українці, які перебували в Польщі, зірвали захід через проросійську позиції жінки. Вони вийшли на протест з плакатами, на яких висловилися проти Стужук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовий пояснив, чому блогерка Верба не поширює збори на ЗСУ

“А знаєте, який був би правдивий напис на плакатах? “Ти просто нам не подобаєшся”… А якщо копнути глибше: “Ти просто нам не подобаєшся, бо ти гарна, успішна, щаслива”. Тому що ти як відьма, яку хотілося б спалити на багатті як під час інквізиції, якщо б можна було зараз. Але ні. Тому ми зробимо максимум з того, що можна. Адже ми максимально не задоволені життям і собою, і бажаємо самоствердитися за чужий рахунок”, написала блогерка.

Софія Стужук пояснила свою мовчазну позицію тим, що вона насамперед блогерка. Заявила, що не підтримує війну, але максимально зберігатиме світло й добро. Зазначила, що не “упиватиметься усіма жахами війни, які й так повсюди, пригнічують змушують божеволіти”. Зірка живе в Латвії, продовжує вести блог про сім’ю і дітей. І регулярно рекламує росіян.