fbpx

План контрнаступу ще не затверджено – Данілов

Головна Сторінка » План контрнаступу ще не затверджено – Данілов

Остаточні плани щодо контрнаступу Збройних сил України в кабінеті верховного головнокомандувача Володимира Зеленського ще не затверджено.

Людей, які на сьогодні знають точно всі плани українського командування, не існує. Тому що остаточні плани ще не затверджено. Про це в ефірі телемарафону повідомив секретар Ради безпеки і оборони Олексій Данілов, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський сказав, що потрібно Україні для перемоги над РФ

“У кабінеті верховного головнокомандувача президента нашої країни ухвалюватиметься крайнє рішення щодо термінів і напрямків (контрнаступу Gazeta.ua). І коли хтось починає про щось говорити, навіть із поважних інституцій на Заході, повірте: людей, які на сьогодні знають точно всі наші плани, не існує. Тому що остаточні плани ще не затверджено”, сказав він.

Данілов розповів, що опрацьовують кілька варіантів контрнаступу. Вони всі перебувають у роботі.

“Ми маємо кілька варіантів (контрнаступу Gazeta.ua). Вони всі перебувають у роботі. І залежно від тих обставин, які будуть на той чи інший час, ухвалюватимуться ті чи інші рішення. Не потрібно очікувати чи не очікувати. Ми вже довели, що ми непереможна нація, і ми обов’язково це зробимо. І завдяки нашим партнерам зокрема”, підкреслив він.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відповів британським журналістам на запитання про те, коли Збройні сили України розпочнуть контрнаступ на фронті.

Українська армія зараз готується до операції, заявив Шмигаль під час свого робочого візиту до Великої Британії.

Військові наразі проходять навчання, отримують зброю та боєприпаси, повідомляє Sky News.

Generated by Feedzy