“Планую зустрітися з Сі Цзіньпіном” – найцікавіше із пресконференції Зеленського

Головна Сторінка » “Планую зустрітися з Сі Цзіньпіном” – найцікавіше із пресконференції Зеленського

Сьогодні президент Володимир Зеленський зібрав пресконференцію з назвою “Лютий. Рік незламності”.

Зустрівся із українськими та іноземними журналістами.

Gazeta.ua пропонує найцікавіше за сказаного президентом.

Про перемогу

“Якщо всі ми зробимо важливу домашню роботу, то неминуче нас очікує перемога. Я впевнений, що перемога буде. Я хочу, щоб цього року. У нас для цього є все: мотивація, впевненість, друзі, дипломатія. Ми об’єднали всі сили проти цієї навали”

“Перемоги на полі бою дають впевненість. Ніхто не любить лузерів. І треба всім пахать всередині держави, ззовні”

Українські пілоти на F-16

“Моя зустріч із прем’єром Британії дає відповідь на запитання літаків. Ми відкриваємо навчання пілотів у Британії. Я розмовляв із Моравецьким. Ми відкриваємо навчання пілотів на F-16. У нас є розмови, переговори із трьома європейськими державами. У нас буде можливість отримати ці навчання та літаки”

Про “мирний план” Китаю

“Якісь пункти є, які мені зрозумілі, є думки, з якими я не погоджуюсь і весь світ не погоджується. Проте, це вже щось. Нам потрібно зібрати всіх, щоб ізолювати одних”

Про зустріч із Сі Цзіньпіном

“Перш за все я планую зустрітися з Сі Цзіньпіном. І вважаю, що це буде на користь нашим державам і безпеці у світі. У нас з Китаєм великий товарообіг”

Про Путіна

“Я йому (президенту Туреччини Реджепу Тайїпу Ердогану. Gazeta.ua.) говорив: “Посадіть Путіна за стіл перемовин, не можна допустити ризику повномасштабної війни”. Він не зміг тоді це зробити. І не тільки він. Зараз він вважає, що може. Зараз ми не можемо. Це (Путін. Gazeta.ua) не та вже людина, там нема з ким говорити”

Доповнюється.