Племінник хворого на рак короля Чарльза ІІІ розказав про його стан

Головна Сторінка » Племінник хворого на рак короля Чарльза ІІІ розказав про його стан

Племінник короля Великої Британії Чарльза ІІІ – Пітер Філліпс – розказав про стан дядька, якому діагностували рак.

За словами сина принцеси Анни, монарх засмучений тим, що тимчасово не може виконувати свої обов’язки в повному обсязі. Про це пише Time.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після вкиду росіян про смерть: король Чарльз ІІІ показався на публіці (фото)

“Він у доброму гуморі. Звісно, він дуже фрустрований через те, що не може робити все те, що хоче робити. Але він дуже прагматичний, він розуміє, що певний період йому дійсно треба зосередитися на собі. Головний меседж – це те, що він, безперечно, дуже хоче повернутися до нормальності і він, мабуть, фрустрований через те, що одужання займає трохи більше часу, ніж йому би хотілося”, – поділився Філліпс.

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон зробила офіційну заяву про свій стан на тлі чуток, які з’явилися після того, як вона перенесла операцію.

Як виявилось, у неї діагностували рак. Відео з’явилось на офіційній сторінці принца та принцеси Уельських у соцмережі X (Twitter).

Принцеса заявила, що вона вже проходить курс хіміотерапії. Також вона не стала приховувати, що діагноз став для неї “величезним потрясінням”.

У січні цього року принцеса Уельська перенесла операцію. Вона лежала в одній з клінік Лондона. В Кенсінгтонському палаці заявляли, що операція була плановою та пройшла успішно.