Почався один з найдовших серіалів світу

Головна Сторінка » Почався один з найдовших серіалів світу

8 листопада 1965 року на телеканалі NBC показали першу серію мильної опери “Дні нашого життя”. Виходить щотижня 55 років.

Дві родини психіатрів, Гортонів і Бреді, проживають у місті Сейлем штату Массачусетс. Вирішують фізичні та психічні проблеми сучасних американців, за сюжетом.

Як пише Britannica, серіал схвально прийняли за реалістичне зображення американських сімей та підняття табуйованих тем. Серед них штучне запліднення та міжрасові стосунки. Згодом у шоу додали надприродні елементи. Наприклад, герой міг воскреснути. Або його душа переселялась в пацієнта, якому трансплантували органи загиблого.

“Дні нашого життя” є четвертою найтривалішою мильною оперою в США. Має 13 922 епізоди.

Найдовше головну героїню виконувала Сюзанна Роджерс. Знімалася 40 років, з 1973-го. 1975-го додали 27 персонажів основного складу. У найбільшій кількості епізодів зіграла Френсіс Рейд 3945 серій. Була найстаршою акторкою американського телебачення. 2010-го померла на 97-му році життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зніматимуть серіал для французького мовника

За сюжетом ситкому “Друзі”, Джої Тріббіані виконує роль доктора Дрейка Рамора в “Дні нашого життя”. Про серіал згадують в серіалах “Надприродне”, “Доктор Хаус”, “Як я зустрів вашу маму”, “Сімпсони”, “Дівчата Гілмор”.