fbpx

“Почуваюся безсилою” – Alyona Alyona ошелешила фанів заявою

Головна Сторінка » “Почуваюся безсилою” – Alyona Alyona ошелешила фанів заявою

Реп-виконавиця 30-річна Alyona Alyona спантеличила шанувальників рішенням піти з Instagram.

Артистка запевнила, що вирішила так, коли побачила, скільки часу витрачає на соцмережі. Цим поділилася в дописі в Instagram.

“Мені щотижня телефон надсилає повідомлення про те, скільки я в середньому витрачаю екранного часу в день. Останнім часом я перевалила за п’ять годин на день. І для мене це дійсно критично, тому що я відчуваю, як моя спина, шия та зір постійно в режимі перегляду телефону, і це не нормально”, – розповіла реперка.

Додала, що залишить блог частково. Також вона зізналася, що багато часу віддає на спілкування з фанами в мережі.

“Я не встигаю відповідати на все – відповідаю на 60%, але все одно розгрібаючи постійно свій дірект, даючи людям інформацію, про яку мене запитують, спілкуючись з ними, розділяючи з ними їхні емоції, я отримую задоволення і в той самий час віддаю енергію. І дуже часто під кінець робочого дня я почуваюся безсилою”, – написала Alyona Alyona.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брітні Спірс, Карді Бі та Лана Дель Рей: хто ще з зірок видалив акаунт із соцмереж

Вона розповіла, що стала публікувати менше InstaStories через те, що вона хоче віддавати енергію творчому процесу. Зауважила, що після нещодавнього збою в соцмережах, зробила висновки. Реп-виконавиця усвідомила, що стала заручницею телефону. Тому вирішила, що їй класно жити в музиці, творити і не відволікатися на сповіщення.

Українська реперка Alyona Alyona вперше показала коханого, якого раніше ретельно приховувала. Зірка з тіктокером Денисом відвідала церемонію National Bloggers Awards.