fbpx

Подоляк поставив діагноз Путіну після параду

Головна Сторінка » Подоляк поставив діагноз Путіну після параду

Президент Росії Володимир Путін під час промови намагався недолуго виправдатись за вбивства, ґвалтування та мародерства.

Парад на 9 травня є черговим свідченням, що він живе у вигаданому світі, написав радник голови Офіса президента України Михайло Подоляк у Telegram.

“Що то було? Паніка, примітивізм, класичне афективне самовиправдання агресора: “Мене змусили вбивати, ґвалтувати, мародерити”. Саме таким є сьогодні Путін людина, яка остаточно “вбила” Росію як імперію, спробу реанімувати СРСР і “День/Перемоги”, що пожирає розум”, зазначив радник.

Путін досі уявляє себе великим геополітичним стратегом із “другою армією світу”. А потім бреше, що це на нього напали.

“Але зараз Інформаційна ера. Усе під софітами. У прямому етері. Війну розв’язала виключно мракобісна Росія, яка охоче, наввипередки і з насолодою очолює міжнародний тероризм”, зазначив Подоляк.

Він наголосив, що Москва не має ніякого права лізти у справи сусідньої країни, які б процеси не відбувались в середині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шабаш рашизму”: в українському посольстві відреагували на “Безсмертний полк” у Парижі

Називаючи український Майдан “державним переворотом” Путін продемонстрував повну неадекватність російської політичної “еліти”.

“Хоч би що відбувалося в Україні, Росія не має до цього жодного стосунку. 32 роки тому ми стали незалежними країнами, кожна з яких крокує власним шляхом. Ні революції, ні міжнародні альянси України не стосуються росварварів”, зазначив радник.

Він переконаний, що росіяни будуть “розплачуватись за рахунками”, хоч як би вони не звикли до своєї безкарності.

“Парад? Ні. Тільки морок. Нині Росію поглинає паніка та фатальний сценарій. Людям, яких Путін затягнув у вигаданий шизофренічний світ “неоімперії”, доведеться повернутися в реальність і заплатити з власної кишені за десятиліття байдужості та толерантності до зла”, підсумував Подоляк.

Цьогоріч військовий парад на Красній площі в Москві був коротшим, ніж в попередні роки. Авіація над площею не пролітала, а основних танків не було взагалі лише старий радянський Т-34 харківського виробництва.

Промова Володимира Путіна теж не була насиченою. Він говорив про русофобію, ворожий “націоналізм” і “священну війну”.

На параді були присутні шестеро президентів Білорусі, Киргизстану, Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Туркменістану, а також прем’єр Вірменії.

Святкування на Красній площі відбуваються на тлі посилених заходів безпеки. При цьому у багатьох регіонах Росії проводити масові заходи не наважилися.

Generated by Feedzy