fbpx

Подоляк пригадав, що відбувалося у перший день вторгнення РФ

Головна Сторінка » Подоляк пригадав, що відбувалося у перший день вторгнення РФ

Радник Офіса президента Михайло Подоляк пригадав події 24 лютого 2022 року.

Тоді він приїхав в Офіс президента і зрозумів, що ми все контролюємо, передає ТСН.

“Приїхав у офіс, піднявся на четвертий поверх до президента, побачив його очі і зрозумів, що ми все контролюємо. Для мене все було трохи інакше. Коли їхав на роботу, то шлях тривав не 40 хвилин, як завжди, а дві з половиною години. В мене в голові було тільки одне: “головне, щоб я побачив людину, яка знає, що буде робити, будучи ключовим менеджером держави”. Тому що я точно знав, що я буду робити”, пригадав Подоляк.

Президент Володимир Зеленський тоді проводив Радбез. Напрацьовували управлінські документи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смс о 5:17: Дейнеко написав Зеленському після вторгнення РФ 24 лютого

“Тоді партнери саме прощалися, треба ж подзвонити і сказати: “Ви не хочете взяти таксі і десь поїхати?” Президент дуже чітко, монотонно відповідав: “Давайте без таксі, ви просто на цьому таксі передасте нам зброю”. Тоді вони думали, що ми жартуємо, а сьогодні вже не знають, яке таксі треба найняти, щоб передати нам все, що треба передати. Потім я побачив, що чітко було зафіксовано для уряду, що треба робити паливо, харчування, медикаменти”, розповів радник.

Тоді було видно роботу по модерації процесу з депутатами. Це все відбувалося до 9 ранку.

“Десь о 8:30 я спитав у президента: “То певно ми маємо сказати людям, що ми розуміємо, що відбувається?”. О 8:45 ми провели перший брифінг і після цього все почало працювати так: треба було перебудувати структуру отримання інформації, роботу з військовими, зрозуміти, що відбувається на кордонах, оцінити весь цей обсяг і десь до середини дня вже було зрозуміло, як це буде проходити. Тому я їхав, будучи абсолютно впевненим, що я побачу в офісі і які будуть очі у президента. Головне, щоб не було дуже багато одночасних наказів, бо фізично можна було б не встигнути їх виконати”, сказав Подоляк.

Радник нагадав, що раніше усі звертали увагу на дії президента РФ Володимира Путіна. Чекали, що він анонсує щось важливе, слухали його промови. А сьогодні ми кажемо: “Та навіщо ви взагалі дивитесь цього Путіна”.

“Я раджу всім прощатися з Путіним, в нього залишилось дуже мало часу”, підсумував Подоляк.

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну агресію. Російські війська атакували державний кордон України з півночі, сходу та Криму. Тоді президент Росії Володимир Путін заявив про “спеціальну воєнну операцію” для “демілітаризації і денацифікації” України.

Generated by Feedzy