fbpx

Погрожували сім’ям. Російські хокеїсти влаштували бійку з українцями в Туреччині

Головна Сторінка » Погрожували сім’ям. Російські хокеїсти влаштували бійку з українцями в Туреччині

Своє гниле нутро російські спортсмени продемонстрували під час хокейного клубного турніру, який має назву “Континентальний кубок”.

Конфлікт спалахнув у Стамбулі під час матчу між турецьким клубом “Буз Адам” та іспанською “Барселоною”, повідомляє Федерація хокею України.

У заявці команди господарів на турнір опинилося аж 12 російських гравців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія відправляє на війну з Україною навіть знаних спортсменів

Представники країни-агресорки спровокували бійку на початку третього періоду, а потім грубіянили й погрожували сім’ям українців, не добираючи слів.

За “Барселону” виступають українці Артем Пономаренко й Станіслав Дідковський. Одним з тренерів є Данило Дідковський.

“Шкода, нашу лайку й конфлікт суддя та супервайзер зустрічі не зафіксували, хоча не завадило б. Що тут додати: у них не один Путін відбитий весь такий народ”, сказав наставник.

Наприкінці зустрічі Артем Пономаренко взяв участь у бійці.

“Треба було відповісти за себе. Попросив партнерів підтримати мене постояти за Україну проти російської орди. Вийшла “стінка на стінку”, проте три рази мені добре вдалося влучити в ціль губи в гравця турецької команди точно розбиті”, сказав хокеїст.

Також він додав, що один з російських хокеїстів погрожував українцям: “На власні вуха почув прямий текст погроз від російського хокеїста в бік Дідковського-старшого в стилі: “Я тебе й твою сім’ю вб’ю”.

Скандальний матч в Стамбулі вийшов брудним, а головний суддя виписав сумарно 124 хв. штрафу, 91 з яких хокеїстам “Буз Адама”.

Міжнародна федерація хокею відстронила збірні Росії та Білорусі від міжнародних змагань, однак хокеїсти цих країн мають право грати за інші клуби.

Generated by Feedzy