Показали перші супутникові знімки з місця падіння Іл-76

Головна Сторінка » Показали перші супутникові знімки з місця падіння Іл-76

Показали перші супутникові знімки з місця падіння російського літака Іл-76 під Бєлгородом.

На супутникових знімках Planet Labs за 31 січня видно місце падіння російського військово-транспортного літака, повідомили журналісти “Схем”.

“Слід, який залишив літак при падінні, простягається приблизно на 500 метрів. Борт впав 24 січня цього року біля села Яблоново у Бєлгородській області РФ. Хоча уламки прибрали, на місці досі видно слід падіння від літака”, – сказано в повідомленні.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що літак впав нібито унаслідок застосування зенітно-ракетного комплексу Patriot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Трупів немає, нічого немає”: Буданов зробив заяву щодо падіння Іл-76 у Бєлгородській області

У Бєлгородській області РФ вранці 24 січня впав військово-транспортний літак Іл-76. Міноборони РФ відразу заявило, що на борту нібито перебували українські полонені. Президент Володимир Зеленський наголосив, що необхідно встановити усі чіткі факти. За його словами, Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні.

Україну не інформували про перевезення військовополонених літаком Іл-76. Про це на засіданні Ради Безпеки ООН заявила заступниця постійного представника України при ООН Христина Гайовишин.