Показали український надводний дрон нового покоління

Головна Сторінка » Показали український надводний дрон нового покоління

Продемонстрували модель нового українського морського дрона MAGURA V5.

Цей безпілотник зможе виконувати широкий спектр завдань спостереження, розвідка, патрулювання, пошуково-рятувальні роботи, протимінна боротьба, охорона флоту і бойові місії, повідомляє Промисловий портал.

Морський автономний охоронний безпілотний роботизований апарат (англійською Maritime Autonomous Guard Unmanned Robotic Apparatus, або скорочено MAGURA) V-типу це розроблений українською держкомпанією “СпецТехноЕкспорт” багатоцільовий безпілотний надводний корабель нового покоління.

Гідродинамічний корпус і витончений профіль дозволяють йому пересуватися приховано з чудовою маневровістю, додають на порталі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У світі “Термінаторів” “розумні роботи-вбивці” вже реальність війни

Його висота над ватерлінією має становити всього 50 сантиметрів, він зможе розвивати до 42 вузлів, мати дальність до 450 морських миль і корисне навантаження до 320 кілограмів.

“Це доступне рішення, яке легко запускається з будь-якого віддаленого місця. Безпілотне керування V5 зводить до мінімуму потребу в людських ресурсах для виконання місій, зменшуючи потенційну смертність під час роботи в суворих умовах”, заявляють розробники.

Виставка називається International Defence Industry Fair, проходить в Стамбулі.

Хороші новини із застосуванням дронів проти ворога будуть частіше, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

Україна вже має свою армію дронів і вона буде збільшуватися.

Нещодавна атака на Кримській міст була за допомогою морських безпілотників.