Показали, як “Барселона” втратила перевагу в три голи

Головна Сторінка » Показали, як “Барселона” втратила перевагу в три голи

На стадіоні “Балаїдос” у Віго в рамках 13-го туру іспанської Прімери “Сельта” приймала нещодавнього суперника київського “Динамо” у групі Ліги чемпіонів “Барселону”. Команди зіграли внічию 3:3.

Рахунок було відкрито на початку першого тайму. На 5-й хвилині відзначився нападник “Барселони” Ансу Фаті, йому асистував Альба. На 18-й хвилині гол забив півзахисник Серхіо Бускетс, йому асистував Ніко Гонсалес.

На 34-й хвилині гри форвард Мемфіс Депай з передачі Жорді Альби завдав результативного удару.

На 52-й хвилині нападник господарів Яго Аспас забив гол у ворота “Барселони”. На 74-й хвилині гравець “Сельти” Ноліто скоротив відставання своєї команди до мінімального рахунку.

У доданий до другого тайму час Аспас зрівняв рахунок, передачу віддав Хав’єр Галан.

“Барселона” набрала 17 очок у 12 матчах і посідає 9-е місце в турнірній таблиці іспанської Прімери сезону-2021/2022. “Сельта” (12) – на 14-му місці. Лідером змагань є “Реал Сосьєдад”, який набрав 25 очок у 12 зустрічах. Чинний чемпіон Іспанії мадридський “Атлетико”.